Eternity ring- pierścionek wiecznej miłości

Jeśli chodzi o biżuterię, znamy klasyczny podział na naszyjniki, bransolety, kolczyki, pierścionki i obrączki. Dwie ostatnie pozycje różnią się przede wszystkim obecnością w pierścionku kamienia centralnego, sekcji kamieni ( tworzących określoną formę) lub zdobnego, czasem ażurowego elementu. Obrączka zaś nie ma końca ani początku. Jej zdobienie to najczęściej konsekwentnie powtarzana sekwencja. Czym zatem jest eterninty ring?


Allure

Czym jest eternity ring?


Osoby, które spotkały mnie np. podczas wiedzą, że nie lubię z góry przydzielać epitety do danych modeli. Podkreślam, że symboliczne przymiotniki przydzielacie modelom wy- indywidualnie. Dla Ciebie dana obrączka będzie ślubna, dla Pani X- urodzinowa, a dla Pani Y- będzie to eternity ring. Alternatywna nazwa, z którą mogliście się spotkać to infinity ring. To tak zwany pierścionek wiecznej miłości. Wykonany ze szlachetnych kruszców, zdobiony najczęściej diamentami.

Grace

Historia powstania


Jeden z pomysłowych złotników w trakcie zimnej wojny zaproponował ten wynalazek by znaleźć zastosowanie dla pięknych, ale niewielkich diamentów. W tym czasie poszukiwane były przede wszystkim okazałe kamieni stosowane do pierścionków zaręczynowych. Ujmująca, piękna i delikatna obrączka wiecznej miłości szybko znalazła sympatyków.

Tu- obrączka Midnight Ocean z szafirami

Kiedy wręczyć eternity ring?Ma to być symbol nieustającej miłości i wdzięczności. Nie ma zatem technicznej informacji kiedy należy taką obrączkę zakupić i podarować. Chętnie wręczane są z okazji pierwszej bądź okrągłej rocznicy ślubu czy z okazji narodzin dziecka. Także jako piękny symbol zapewnienia o uczuciach w trudnych chwilach- na przykład w chorobie.Łącz obrączki tak jak lubisz! 

Jak nosić infinity ring?


Najlepiej dokładnie tak, jak się chce :) Pięknie wyglądają zestawy złożone z eternity ring w połączeniu z pierścionkiem zaręczynowym i ślubną obrączką. Jeśli wolisz jednak nosić ją osobno lub łączyć z innymi pierścionkami i obrączkami- zrób to! Baw się tworząc nowe zestawy.


White diamonds- diamentowa, delikatna obrączka


Przeczytałem gdzieś, że żona przysięgała w dniu ślubu miłość w bogactwie i biedzie. Eternity ring to prezent, który wskazuje, w którą zmierzacie stronę ;) A Wy co myślicie o obrączce wiecznej miłości? Podoba Wam się taka forma wyrażania uczuć?

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty