Czy biżuteria to dobra pamiątka?


Często chcemy zostawić po sobie coś więcej, niż tylko wspomnienia. W takim wypadku zastanawiamy się, co możemy przekazać dalej, co byłoby piękną pamiątką i zawsze przypominało najbliższym o nas. Ale co to może być? Odpowiadamy - oczywiście, biżuteria!

Black Carmen

Zaręczyny na zawsze


Zdarza się, że niektóre rodziny mają tradycję przekazywania pierścionka zaręczynowego przez pokolenia. To piękna i wzruszająca sytuacja, gdy mężczyzna może wręczyć ukochanej pierścionek będący w rodzinie od wielu lat! Dlatego tak często pierścionek zaręczynowy bywa pamiątką rodzinną. Jeśli nie mamy syna, a córkę, to może ona przekazywać pierścionek swoim dzieciom, i tak dalej, i tak dalej… :)


Alexandria


Zawieś to!


Drugim pomysłem jest łańcuszek z zawieszką. Można nosić razem, można osobno, rozmiar zawsze pasuje, a do tego mamy blisko serca pamiątkę po bliskiej osobie. Delikatny złoty łańcuszek z na przykład uniwersalną zawieszką w kształcie serduszka zawsze będzie wyglądać pięknie. 


Canis


Bransoletka


Z kamieniami, proste łańcuszkowe, z perłami… różne możliwości, ale niezależnie od tego, jak bogato wygląda bransoletka, będzie wspaniałą pamiątką. Przekazywana córce, lub synowi, żeby obdarował nią przyszłą żonę sprawi, że zawsze będziemy blisko naszej rodziny.

My heartCzy to dobry pomysł?


Uważamy, że tak! Takie obdarowywanie kojarzy się smutno, ale zawsze jest dobry moment na podzielenie się biżuterią z ukochanymi. Czy to na święta, czy to w ramach nagrody za zdaną szkołę, lub w innych przełomowych momentach. Nie musi to być także produkt który jest w rodzinie od lat - możesz kupić coś nowego i sprawić, że przyszłe pokolenia stworzą własną tradycję!

Komentarze

Popularne posty