Biżuteria jako prezent na rocznicę ślubu!Panowie często mają problem z wyborem prezentu na rocznicę ślubu. Istnieją oczywiście różne typy rocznic, których nazewnictwo nieco ułatwia wybranie prezentu (jeśli oczywiście chcemy), ale nie zmienia to faktu, że obdarowanie małżonki spędza sen z powiek mężom! Dlatego dzisiaj polecimy Wam coś, na czym się znamy - czyli na biżuterii. 

Songe- zjawiskowy pierścionek z ciemnym szafirem

Rocznicowy pierścionek


Pierścionków nigdy za wiele :) Owszem, Twoja żona ma już pierścionek zaręczynowy i obrączkę, ale dlaczego nie kupić jej kolejnego pierścionka, na przykład na pierwszą rocznicę ślubu? To oczywiście zależy od upodobań Twojej ukochanej, bo może nie być fanką wielu ozdób. W takim wypadku możesz wybrać delikatny łańcuszek lub kolczyki.Paradise flower

Naszyjnik


Jak wspomnieliśmy wyżej, Twoja żona może lubić mniej rzucającą się w oczy biżuterię. A może z wygody nie nosi pierścionków? W tym wypadku wybierz łańcuszek z zawieszką, która ma dla Was jakieś znaczenie. Czy to będzie jej ulubiony kamień, wzór z którym się utożsamia - zależy od tego, jak dobrze się znacie :)Me and Mea

Kolczyki


Wiele kobiet mimo przekłutych uszu nie nosi kolczyków. Niektórym jest niewygodnie, inne nie lubią ich co chwilę ściągać, a jeszcze inne panie zapominają po prostu o tym. Wyczuj, jaką osobą jest Twoja ukochana i obdaruj ją dopasowanymi do jej stylu kolczykami. Małe wkręcane kolczyki z ozdobnym kamieniem lub proste złote koła to doskonały wybór nawet dla sceptycznie nastawionych do kolczyków kobiet. 
J'adore i Mariposa


Zestaw


Zawsze możesz też zaszaleć i kupić cały komplet! To częsty wybór panów, których żony lubią nosić zestawy biżuterii w tym samym stylu. Twoja zorganizowana ukochana z pewnością polubi się ze złotym zestawem lub delikatnym kompletem kolczyków i bransoletki z kamieniami.


Komentarze

Popularne posty