Biżuteria od Mikołaja- prezentownik Zolline

Nadchodzą święta. Piękny czas celebrowania i obdarowywania. Na podstawie sugestii klientek i klientów, których miałem okazję poznać na targach bądź w wiadomościach na Instagramie, przygotowałem moje propozycje prezentów. Może znajdziesz tu inspirację by spełnić czyjeś marzenie?


Upominek dla trendsetterki

Czy wiesz co będzie modne w nadchodzącym roku? Moja biżuteria opiera się chwilowym trendom. Jednak ofiarowując kolczyki z motywem gwiazdki, zawieszkę łączącą złoto z macicą perłową czy lśniącą, diamentową obrączkę sprawisz radość wiernej czytelniczce Vogue.

Niespodzianka dla minimalistki

Jeśli czytasz mnie dłużej, już wiesz, że uwielbiam oryginalne formy i kamienie szlachetne. Poszukujesz czegoś prostego acz pięknego- trafiłeś doskonale! Delikatna obrączka Oslo, perłowe kolczyki  na sztyft czy prosty pierścionek z diamentem na pewno ucieszą minimalistkę. 


Prezent dla miłośniczki natury i stylu boho


Nic nie inspiruje mnie równie mocno jak natura. Intensywna woń kwiatów o niepowtarzalnych kolorach, śpiew ptaków, deszcz. Kolekcja 
In Bloom jest moim ogrodem. Znajdziesz tu kolczyki w kształcie gardenii z diamentowym słupkiem. Zauroczą Cię plecione obrączki z diamentami lub ażurowa - udekorowana oliwną gałązką. Pamiętaj, że złota biżuteria jest w duchu slow co będzie dodatkową wartością!

Dla Ukochanej


Rodzinna atmosfera sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji. Jeśli w nadchodzące święta zamierzasz poprosić o rękę- chętnie Ci podpowiem (jeśli się pospieszysz, pierścionek przygotuję jeszcze przed świętami!)! Wybierz taki, który spełni jej oczekiwania. Może okazały diament oprawiony w białe złoto? Jeśli Twoja przyszła narzeczona preferuje oryginalną biżuterię, zdecyduj się na szafir. Możesz wybrać jej ulubiony kolor! Pięknym pomysłem będzie także czekoladowy diament w oprawie z różowego złota.

Mam nadzieję, że moje podpowiedzi pomogą Ci stać się Mikołajem. Jeśli masz jakieś pytania- pisz śmiało! Pamiętaj, że w przedświąteczny weekend będzie ostatnia w tym roku okazja by poza Trójmiastem zobaczyć moją biżuterię. Do zobaczenia w Starym Browarze w Poznaniu!

Komentarze

Popularne posty