Czy można wymienić obrączkę po latach?Wybranie obrączki na całe życie to nie lada wyzwanie. 


Dopasowanie jej do stylu, trybu życia i preferencji nie bywa łatwe. Więc gdy ten jeden z najważniejszych punktów w przygotowaniu do ślubu zostaje spełniony, kamień zdecydowanie spada z serca.

Beloved i New York


Ale co w przypadku, gdy lata mijają, nasza miłość na szczęście nie, a obrączka przestaje nam się podobać? A może jej rozmiar wam nie pasuje i nie wiecie, co robić? Czy wypada i można wymienić ją na taką, która obecnie spełnia nasze estetyczne i rozmiarowe wymagania?

Odpowiedź jest prosta - oczywiście! :) Jeśli wasi partnerzy nie mają nic przeciwko, a pomysł im się podoba, to nie widzę żadnego problemu. Możecie zrobić z tego waszą wspólną przygodę małżeńską, gdzie na nowo odkrywacie uczucia z okresu narzeczeństwa. Taka zamiana może was bardzo zbliżyć i dostarczyć dużo frajdy.


Dwie obrączki z rodolitami : Boheme oraz He loves me


Czy wybierzecie zupełnie nową, czy poprawicie “wady” starej, wszystko zależy od was. Nawet grawer, który dodacie do nowej wersji obrączki możecie dostosować do obecnego etapu, na jakim jest wasze małżeństwo. Nie bójcie się tych zmian, mogą być naprawdę ciekawe!

Jeśli rozważacie zakup obrączek- zapraszam Was w najbliższy weekend do Katowic gdzie Zolline będzie obecne na targach Silesia Wedding Day. Osobiście będę na świątecznej edycji targów rzeczy pięknych w Forum Wydarzeń w Krakowie "O choinka!". Zabierzcie ze sobą rodziców- może noszą się ze zmianą obrączek i chcieliby poznać tę niezwykłą biżuterię? Warto też przyprowadzić Mikołaja i pokazać co chciałabyś znaleźć pod świątecznym drzewkiem :)! Do zobaczenia!

Komentarze

Popularne posty