Pierścionek na rocznicę ślubuWybraliście idealny pierścionek zaręczynowy, ukochana się zgodziła, a potem wzięliście ślub… Rok minął wyjątkowo szybko! Chcecie uczcić  tę wyjątkową okazję i celebrować waszą miłość także poprzez prezent. Czemu nie wybrać kolejnego pierścionka?
Ivy of love i Juliette

Każda rocznica ślubu jest wyjątkowa, ale to ta pierwsza często przyciąga najwięcej uwagi. Początki małżeństwa mogą wiele zmienić, dlatego warto świętować pierwszy wspólny rok. Od przybytku głowa nie boli, więc kup ukochanej wyjątkowy pierścionek.

He loves me- to nieoczywista obrączka stworzona by wyrazić piękne uczucia

Oczywiście nie ma wytycznych, które by mówiły jak ma wyglądać taki prezent. Możecie kupić coś bardzo ekstrawaganckiego, w kolorach, których normalnie nie wybralibyście na właśnie zaręczyny. Przykładowo – oświadczyliście się dając białe złoto z różowym kamieniem? Na pierwszą rocznicę zaszalejcie i wybierzcie żółte złoto oraz kamienie szlachetne w różnych kolorach. Albo wręcz przeciwnie – coś skromnego, prostego. Wszystko zależy (jak zawsze zresztą!) od stylu i upodobań partnerki.  

Dream of beauty

Niemniej jednak uważam, że taki rodzaj prezentu to zawsze dobry pomysł na celebrowanie miłości. Czy któraś z Pań ma inne zdanie ? :)

Komentarze

Popularne posty