Nietypowy pierścionek zaręczynowyCzęsto panowie chcą dla swoich wybranek pierścionek zaręczynowy, który będzie „nietypowy”.

Ale odpowiedzmy sobie na pytanie - czy są typowe pierścionki? Każdy jest szczególny i moim zdaniem nie ma takich, które możemy określić mianem „typowego”. Dla zakochanych osób to ten jedyny, który w wybranym przez narzeczonego dniu ma spełnić wyjątkową rolę i być dowodem wielkiej miłości.
Są oczywiście pierścionki, które z pewnością będą zwracały większą uwagę i zainteresowanie. Powodem może być wzór pierścionka, wielkość czy kolor kamienia. W dzisiejszych czasach mamy bardzo szeroki wybór wszelkich parametrów, więc „sky is the limit”.

Dream of beauty


Oryginalny i niespotykany w przypadku pierścionka zaręczynowego może być natomiast jego rozmiar. Trudno będzie zakupić pierścionek zaręczynowy o rzadkim rozmiarze. W sklepach dużych sieci jubilerskich wybór często jest ograniczony, a bywa, że wręcz niemożliwy.
Zdarzyły mi się realizacje dla Pań z rozmiarem 4 i 5. Dla porównania nadmienię, że najczęściej zamawianymi rozmiarami w biżuterii są rozmiary od 9 do 16. Na szczęście, każdy z moich projektów mogę dostosować do potrzebnego rozmiaru.

He loves me


Najtrudniej jest w momencie, kiedy o wyjątkowo małym rozmiarze ukochanej dowiaduje się przyszły mąż – generuje to niepotrzebny stres. Jednak sytuacja robi się bardziej napięta, jeżeli na sam zakup Pan zostawił sobie niewiele czasu, a zaręczyny zaplanował na przykład na nadchodzącym urlopie. Jakie rozwiązanie? Proste - skontaktować się z mną :) Dla złotnika z pracowni jubilerskiej nie będzie to problem. Pamiętajcie, pracownia to pracownia, a nie sklep, więc to tu wszystko tworzy się, powstaje.


Komentarze

Popularne posty