Grawer na obrączkach – tak czy nie?Po wybraniu obrączek ślubnych, często kolejnym krokiem jest wybranie graweru, który ma symbolizować ten wyjątkowy dzień i miłość , która przez nas przemawia. Co przeważnie wybierają pary? Czy można obejść się bez tego? Dzisiaj odpowiem na te kilka pytań.
Zaha i New York

Z grawerem

Przeważająca ilość przyszłych małżonków wybiera grawer jako symbol umocnienia ich więzi,  a także pamiątkę tego szczególnego dnia. Co jest typowym przykładem? Data ślubu. To dobre rozwiązanie dla Panów, którym czasem zdarza się nie pamiętać o takich datach.  Wystarczy, że spojrzą na obrączkę i sytuacja uratowana. Czasami ukochani wybierają swoje imiona, lub inicjały. Na takiej powierzchni, niezależnie od szerokości obrączki, ciężko zmieścić jakąś podniosłą sentencję. Ale powyższe przykłady sprawdzają się doskonale. 
Selina i New York

Bez graweru

Sensuelle i New York

Jest także druga grupa osób, która nie skłania się ku temu. Powody mogą być różne, często prozaiczne - małżonkowie chcą mieć proste obrączki, nie mogą się zdecydować na jeden wzór, lub po prostu lubią iść pod prąd :)

Niezależnie od tego, czy wybierzecie tytuł waszej ulubionej piosenki, datę ślubu czy inicjały, ten dzień bez wątpienia będzie najważniejszym w waszym życiu! 


Cinderella i Boston


W niedalekim czasie zamierzam rozwinąć usługi w mojej pracowni również o grawerowanie- póki co w Trójmieście serdecznie polecam Tomasza Rose GrawerPol.

Komentarze

Popularne posty