Dlaczego mam wrażenie, że wszystkie proponowane w sklepach obrączki są takie same?To zdanie słyszę bardzo często od osób, które mam przyjemność spotkać w naszej pracowni lub które odwiedzają nas na targach. Tak, przyznaję Wam rację: oglądając ofertę obrączek ślubnych w internecie lub sklepach jubilerskich, można odnieść wrażenie, że wszystko jest do siebie bardzo podobne.

Aurilis i New York

Sklep a producent


Powód takiej sytuacji jest bardzo prosty. Pamiętajcie, że sklepy jubilerskie to nie producenci. Zakupują oni obrączki u tych samych firm specjalizujących się nie w produkcji biżuterii, a w produkcji tylko i wyłącznie obrączek. Można śmiało użyć stwierdzenia, że jest to masowa produkcja. Takie obrączki najczęściej otrzymujecie w ofercie tzw. setów. Zazwyczaj nie możecie kupić jednej obrączki damskiej lub męskiej – dlaczego? Bo cena jest skalkulowana na sprzedaż „w parach”.

Ot cały powód tego oto wrażenia, że wszędzie jest to samo :)
Daisy i New York

Night Shimmer i New York

Czym różni się biżuteria u jubilera?


U złotnika nie ma setów, obrączkę możecie zakupić pojedynczo, a zestaw obrączek stworzyć według własnych potrzeb i gustu. W ofercie Zolline proponujemy różne sety obrączek, ale pamiętajcie, że są to tylko propozycje. Nie musicie decydować się na zakup/zamówienie proponowanego na stronie setu. Możecie wybrać damską obrączkę i zestawić do niej męską w takim stylu, jaki wam odpowiada. Nie musicie kupować damskiej i męskiej. Również kolor złota możecie dowolnie wybierać: na przykład damską z różowego złota, a męską z żółtego. Wszystko dlatego, że nie jesteśmy dystrybutorem tylko sami wykonujemy biżuterię dla Was, a to przekłada się na elastyczność naszej oferty.


Selina star blue i New York


Komentarze

Popularne posty