Zaręczyny podczas wyjazdu czy w domu - jak najlepiej się oświadczyć?Coraz wyższe temperatury skłaniają do wielu refleksji, a także często wprowadzają nas w romantyczny, pełen nadziei klimat. Nie bez powodu to właśnie latem portale społecznościowe zalewają zdjęcia szczęśliwych, świeżo zaręczonych par. Dlatego dzisiaj skupimy się na wątku oświadczyn na wyjeździe - czy to dobry pomysł, czy może lepiej zachować ten wyjątkowy moment na chwile w domowym zaciszu?

J'adoreRomantyczne okoliczności

Słońce, piasek, architektoniczne cuda… A może zachód, szum fal i romantyczna kolacja na drugim końcu świata? Na udane wakacje składa się wiele czynników, a odpowiednia sceneria i oczywiście towarzystwo to dwa kluczowe. Dlatego tak wiele partnerów oświadcza się podczas wspólnej wycieczki. Romantyczne okoliczności potęgują dla wielu osób uczucia i doznania. Można z tego momentu zrobić naprawdę wyjątkową chwilę! Ale jak zawsze, wszystko zaczyna się od tego, jak dobrze znamy naszą partnerkę i potencjalną przyszłą żonę.

Intymna chwila


Juliette
Zakładam, że jeśli chcecie się oświadczyć, to wiecie jaki charakter i upodobania ma wasza ukochana. Dlatego należy brać pod uwagę jej osobowość w wyborze miejsca oświadczyn, bo w innym wypadku możemy wprowadzić ją w zakłopotanie. Jeśli przyszła narzeczona jest raczej domatorką, która lubi wyjazdy, ale nie przepada za okazywaniem sobie romantycznych uczuć przy innych, to oświadczyny w restauracji - nawet w najpiękniejszym miejscu świata - mogą być dla niej krępujące. Natomiast jeśli wasza partnerka lubi wstawiać dużo zdjęć na Instagram z waszego wspólnego życia, a podróże i ludzie to jej żywioł, to zaręczyny na wyjeździe mogą zdecydowanie przypaść jej do gustu.

A jaki wybrać dla niej pierścionek? To już inny temat, o którym przeczytacie tutaj.  

Komentarze

Popularne posty