Inhorgenta- targi jubilerskie w Monachium

Inhorgenta za nami! Udział w tych targach z marką Zolline był dla nas ciekawym doświadczeniem. To pierwsza prezentacja marki na zagranicznych targach jubilerskich i cieszymy się, iż rozpoczęliśmy od jednej z bardziej liczących się imprez targowych w Europie.

Rynek niemiecki jest bardzo wymagający. Współpraca opiera się na zaufaniu i docenieniu wysokiej jakości. Miło nam, iż choć to debiut marki na tych niezwykle prestiżowych targach, produkty zwracały uwagę, doceniono nasz design i wzory dzięki czemu nawiązaliśmy kilka interesujących kontaktów.  Jako ciekawostkę warto wspomnieć, iż mimo odległości od kraju (targi odbywają się w Monachium), Polska jest trzecią siłą na Inhorgencie. 

Na targach odbyła się premiera dwóch nowych produktów wykonanych z macicy perłowej: prostych i klasycznych kolczyków na sztyft oraz pierścionka z walcem z macicy oprawionym w złoto. 

"Stay simple" i "Why not"Naturalna macica perłowa to trudny w obróbce ale niezwykle wdzięczny materiał stosowany w moich pracach od dłuższego czasu. W połączeniu ze złotem daje efekt szlachetnego luksusu, ale i ciepła.

Poniżej króciutka fotorelacja i filmik z Monachium. A już teraz mogę zaprosić Was do Krakowa gdzie w przyszłą niedzielę -10.03- zobaczymy się na targach „Happy Together”!

Komentarze

Popularne posty