Alternatywne Targi Ślubne w Starym Maneżu i pierwszy webinar

W miniony czwartek po raz pierwszy brałem udział w webinarze. Na zaproszenie Iwony, która jest wedding plannerką odpowiadałem wraz z żoną na pytania dotyczące obrączek ślubnych. Było to ciekawe doświadczenie i bardzo mi miło, iż spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Ilość i różnorodność pytań uświadomiła mi potrzebę dalszego rozpowszechniania wiedzy na temat nie tylko obrączek, ale i biżuterii  w ogóle. Opowiadałem o tym czym jest próba złota, z czego wynikają ceny biżuterii, o kolorowych kamieniach szlachetnych oraz czym jest białe złoto i dlaczego jest kosztowniejsze niż złoto żółte czy różowe. Wiele słuchaczek pytało jaka jest różnica między sieciowym sklepem z biżuterią a pracownią jubilerską, ale też o kwestie praktyczne: zmianę rozmiaru, wykonanie obrączek z dostarczonego przez klientów złota, rodowanie czy grawerowanie. Na żywo nie udało nam się odpowiedzieć na wszystkie zapytania, ale z pomocą pomysłodawczyni webinaru wszyscy zainteresowani uzyskali niezbędne informacje. Napiszemy też osobny artykuł na temat doboru obrączek.
Nagranie webinaru znajdziecie na Facebooku: #WeddingPlannerOdKuchni.

Niedziela 17.02 poświęcona była Alternatywnym Targom Ślubnym w Starym Maneżu w Gdańsku. Stary Maneż jest przepięknym miejscem na mapie Trójmiasta, które obowiązkowo trzeba odwiedzić. Wspaniale zachowane budynki dawnego garnizonu są świetnym tłem dla wielu oryginalnych przedsięwzięć. W miniony weekend z ogromną przyjemnością zaprezentowaliśmy biżuterię ślubną trójmiejskiem nowożeńcom. Jest mi podwójnie miło ponieważ Stary Maneż znajduje się niemal w sąsiedztwie- moja pracownia mieści się kilka ulic dalej.


Odwiedzający mieli okazję zobaczyć przedpremierowo trzy nowe propozycje- w tym obrączkę Unicorn, która dziś pojawiła się na naszej stronie. Projekt ten pięknie komponuje się w zestawieniu z pierścionkiem zaręczynowym- opływa delikatnie kamień centralny pierścionka. Uzyskujemy dzięki temu efekt idealnego dopasowania gdzie i pierścionek i obrączka grają równie ważną rolę. Obrączka ta ku mojemu zadowoleniu cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wielu naszych gości trafiło na Zolline w sieci- często przypadkiem. Część z nich odwiedziło Targi specjalnie po to by się ze mną spotkać i na żywo obejrzeć moje propozycje. Niesamowicie mnie to cieszy! Jak często podkreślam- unosi mnie to nad ziemią i dodaje energii do działania. A ta się przyda ponieważ następne wyzwania przede mną. Śledźcie kolejne wpisy :)!

Komentarze

Popularne posty