Relacja po "Targach Młodej Pary" w Gdańsku

Za nami pierwszy udział podczas targów ślubnych. Z ogromną przyjemnością spotkaliśmy z Państwem i zaprezentowaliśmy nasze niezwykłe obrączki. Spotkania na żywo, możliwość poznania reakcji odbiorców oraz liczne komentarze to najcenniejsze doświadczenia i jednocześnie ogromna przyjemność. Dla mnie to zawsze zastrzyk pozytywnej energii, która daje siłę do dalszej, wytężonej pracy. Wierzę głęboko, iż z częścią tak licznie nas odwiedzających Przyszłych Małżonków spotkamy się w pracowni ustalając szczegóły ich obrączek. 
Osoby, które śledzą nas na bieżąco miały okazję obejrzeć także zupełnie nowe projekty, które nie są jeszcze zamieszczone na naszej stronie - zwłaszcza wiszące kolczyki z ametystem. Z ogromną radością obserwowałem jakim cieszą się zainteresowaniem. 
Podczas targów miałem również przyjemność poprowadzić wraz z żoną prelekcję dotyczącą wyboru obrączek ślubnych. Bardzo dziękuję za obecność słuchaczom i za wiele pytań. Mam nadzieję, że zwróciłem Państwa uwagę na najważniejsze aspekty i wyczerpująco odpowiedziałem na nurtujące Państwa pytania - by ślubna biżuteria cieszyła przez całe życie i była jednocześnie sensowną inwestycją. 
Z pośród projektów damskich, ogromnym zainteresowaniem cieszyła się obrączka "Sensuelle" i "Selina" oraz "White Diamonds", a także pierścionek "Juliette", który furorę zrobił również w Poznaniu. Panowie z kolei przełamywali stereotypy i szczególną uwagę skupiali na obrączce wykonanej z różowego złota. Usłyszałem wiele komplementów na temat doskonałego wyprofilowania męskiej obrączki, która dzięki temu jest niesamowicie wygodna w użytkowaniu. 
To była nasza pierwsza wizyta na ślubnej imprezie targowej, ale nie ostatnia! W przyszły weekend zapraszamy do Warszawy na Off Wedding- alternatywne targi ślubne. 
A poniżej kilka zdjęć z naszego stoiska na Targach Młodej Pary w Gdańsku.

Komentarze

Popularne posty