Off wedding: Alternatywny Targowy Meetup Ślubny

W minioną niedzielę mieliśmy szansę spotkać się z Wami podczas alternatywnych targów ślubnych w Warszawie.  Na początku serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie! Cudownie jest móc poznać osobiście osoby, które np. kupiły biżuterię on-line lub otrzymały w prezencie i usłyszeć wiele ciepłych słów od rzeczywistych użytkowników. Niesamowite są momenty, w których, np. odwiedza nas w poszukiwaniu obrączek przesympatyczna kobieta z pierścionkiem zaręczynowym marki Zolline :) To dodaje wiatru w żagle!
Z uwagą słuchaliśmy Waszych opinii i odpowiadaliśmy na liczne pytania. Cieszymy się, że podoba Wam się idea nieco innych obrączek ślubnych. Wiele osób podczas spotkania z nami zaczęło również

planować krótki wypad do Trójmiasta :) Będzie nam niezwykle miło spotkać się z Wami w pracowni!

Co do samych targów: po raz kolejny ziarno niepewności, które następnie przeradzało się w decyzję "tak, to ta" zasiano wśród męskiej części odwiedzających. Chodzi oczywiście o obrączkę ślubną z różowego złota dla Panów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza ta z matowym wykończeniem metalu.
Paniom najczęściej serca kradły obrączki z diamentami: Sensuelle, White diamonds czy Aurilis. Ale też wiele z odwiedzających nas Przyszłych Pań Młodych posiada pierścionki zaręczynowe z szafirami, rubinami, czy też innymi kamieniami szlachetnymi. One z kolei zachwycały się propozycjami obrączek z czarnymi diamentami-jak na przykład Zaha, czy też Boheme z rodolitami.

Podsumowując: cudownie było Was spotkać! Dziękujemy za tę pozytywną energię! Śledźcie nas ponieważ wkrótce pojawią się kolejne niezwykłe projekty!


Komentarze

Popularne posty